همایش ملی گرامیداشت روز جهانی مالکیت فکری برگزار می‌شود

مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، همایش ملی گرامیداشت روز جهانی مالکیت فکری را با موضوع مالکیت فکری و جوانان: نوآوری برای آینده بهتر برگزار می‌کند.
به گزارش انجمن علمی حقوق مالکیت فکری ایران، همایش ملی گرامیداشت روز جهانی مالکیت فکری با شعار مالکیت فکری و جوانان: نوآوری برای آینده بهتر توسط مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و با مشارکت برخی ارگان‌ها و سازمان‌های همکار برگزار می‌شود. در فراخوان ارائه مقالات این همایش از استاتید، دانشجویان، محققان و فعالان حوزه مالکیت فکری در کشور دعوت شده است در صورت تمایل، مقالات علمی خود را در محورهای مشخص شده به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

بر اساس فراخوان منتشر شده، مقالات ارسالی مقالات برگزیده، در همایش ملی گرامیداشت روز جهانی مالکیت فکری معرفی و به نویسندگان آنها جوایزی اهداء خواهد شد. این مقالات باید در یکی از موضوعات مالکیت فکری و استارت آپ‌ها، تمایزبخشی علائم تجاری و معیارهای احراز مشابهت، حمایت از علائم معروف و مشهور در قوانین و اسناد بین‌المللی، چالش‌های علائم تجاری احتکارشده و راهکارهای مقابله با آن و ضمانت‌ اجراهای مؤثر در حمایت از علائم تجاری به دبیرخانه همایش ارسال شوند.

متقاضیان ارسال مقاله به همایش فوق باید تا تاریخ 31 اردیبهشت‌ماه 1401 نسبت به نگارش مقاله مطابق با منتشر شده در سایت مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و ارسال به پست الکترونیک دبیرخانه به نشانی [email protected] با عنوان paper اقدام نمایند.

مهلت ارسال مقالات به این همایش تا ۳۱ تیرماه ۱۴۰۱ تمدید شد.

دریافت قالب شیوه نگارش مقالات همایش

1 دیدگاه. همین الان خارج شوید

  • سلام و درود و سپاس از اهمیت به نسلی که باید کار ساز ساز باشد و دستاوردهای مالکیت فکری را فراگیر و پایدار نماید تشکر و پاینده باشید
    1401-03-03 6:23 ق.ظ

    تلاش و خلاقیت برایم راه و روش است

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست